Gry

Wymagania

Aby uruchomić gry, będziecie potrzebowali odpowiednich programów (wtyczek):
Wtyczki są darmowe i możecie je pobrać wybierając odpowiednie linki poniżej i klikając na napis INSTALL NOW.

Główkowanie z Pimbolim

Piłka to stanowczo najbardziej ulubiona zabawka Misia Pimboli.

Piłka to stanowczo najbardziej ulubiona zabawka Misia Pimboli. Nazbierał ich już tyle, że stanowczo trzeba zrobić z nimi porządek! Na szczęście Mimihopps zaoferowała pomoc w porządkach. :) Mimihopps rzuca piłkę w kierunku Misia Pimboli, który odbija ją główką i próbuje skierować ją do odpowiedniego kosza. Piłka nie może dotknąć ziemi!

wskazówki jak grać


Diddl wioślarz

Diddl od dawna marzył o wyprawie łódką wokół Krainy Sera

Diddl od dawna marzył o wyprawie łódką wokół Krainy Sera. Latem pogoda jest idealna, ale wtedy też niestety aktywują się złośliwi Żabi Bracia. Fritt, w swoim turbocanoe wyzwał Diddla na wioślarski pojedynek. Dzielna Myszka przyjęła wyzwanie – najwyższy czas, żeby udowodnić Żabim Braciom, kto tu jest najszybszym wioślarzem w okolicy!

wskazówki jak grać


Dabbl-Diddl

W pewnej chwili Diddlina wpadła na wspaniały pomysł! Wyzwała Diddla na pojedynek w grę Dabbl-Diddl. Chciałbyś przyłączyć się do gry?

Pewnego szarego, deszczowego dnia w Krainie Sera, Diddl z Diddliną siedzieli w swojej serowej jaskini i zastanawiali się jak by tu spędzić wolny czas…

wskazówki jak grać


Budowle z klocków

Rozpocznij grę: Budowle z klocków!

Nasza Diddlowa gromadka ma naprawdę wspaniałe pomysły! Pod nadzorem Prof. Blubberpenga, nasi przyjaciele stworzyli super grę i chcieliby Cię teraz zaprosić do udziału!

wskazówki jak grać


List w butelce

Rozpocznij grę: Budowle z klocków!

I znowu nastała wiosna! Śnieg topnieje, a świat znowu zaczyna zielenić się i nabierać kolorów. Również Diddlowi wiosna uderza do głowy i chciałby sprawić Diddlinie niespodziankę wysyłając jej list miłosny.

wskazówki jak grać


Miodowe polowanie

Rozpocznij grę: Miodowe polowanie!

Pimboli jest tak głodny, że mógłby zjeść konia z kopytami! Wybrał się więc na poszukiwanie swojego ulubionego pożywienia – słodkiego miodu.

wskazówki jak grać


Skarb piratów

skarb piratów

Diddl rozkoszuje się pięknym słonecznym dniem na plaży, kopiąc w piasku i budując zamki. Nagle znajduje mapę i zdaje sobie sprawę, że musi to być tajemnicza mapa z zatopionego statku piratow. Diddl wyrusza na podwodną wyprawę w poszukiwaniu zaginionego skarbu.

wskazówki jak grać


Badanie wzroku Profesora Blubberpenga

Badanie wzroku Profesora Blubberpenq'a

Nasz wyjątkowo krótkowzroczny profesor Diddldadel Blubberpeng był ostatnio zmuszony udać się do optyka i poddac się po raz kolejny wyjątkowo nudnemu badaniu wzroku. Wtedy wpadł na wspaniały pomysł: a może by tak stworzyć badanie wzroku, które jednocześnie pobudzałoby szare komórki i byłoby dobrą zabawą? Po wielu dniach i tygodniach eksperymentowania w swoim laboratorium, wujek Blubberpeng jest wreszcie gotów, aby zaprezentować nowe badanie wzroku. Diddl ma zaszczyt być pierwszym, który je sprawdzi. A Ty możesz mu pomóc!

wskazówki jak grać


Vanillivi - poszukiwanie 4-listnej koniczyny

poszukiwanie 4-listnej koniczyny

Nie ma dla mnie nic przyjemniejszego niż zbieranie 4-listnej koniczynki, która przynosi szczęście. Niestety nie tak łatwo jest odróżnić koniczynki przynoszące szczęście od tych zwykłych. Trzeba być uważnym i szybkim, gdyż 4-listne koniczynki znikają tak szybko jak się pojawiają.

Pomożesz mi zebrać jak najwięcej koniczynek przynoszących szczęście?

wskazówki jak grać


Diddl żongler

Diddl żongler

Diddl chciałby nauczyć żonglerki swoich przyjaciół Diddlinę, Pimboli, Mimihopps i Ackaturbo. Aby to zrobić, musi najpierw uporządkować swoją ogromną kolekcję kul, które trzyma na strychu. Kule toczą się losowo ze strychu wprost do sali zabaw, kilka z nich jest już w skrzyni z zabawkami.

Pomożesz Diddlowi uporządkować jego kule do żonglowania?

wskazówki jak grać


Gra zimowa

Gra zimowa

Pomóż Diddlowi zbudować pięknego bałwana!

wskazówki jak grać


Zbieranie literek z Merksmirem

Zbieranie literek z Meksmirem

Co za bałagan! Ostatni wynalazek profesora Blubberpenga pomieszał litery wszystkich słów i spowodował totalny chaos! I to właśnie wtedy, kiedy Diddl i przyjaciele zamierzali urządzić przyjęcie! Na szczęście Diddl wpadł na wspaniały pomysł-Merksmir, mól książkowy, może pozbierać wszystkie litery i prawidłowo je ułożyć. Pomóż mu zebrać litery i przywrócić porządek, na pewno będziesz się przy tym dobrze bawił!

wskazówki jak grać


Najpiękniejszy bukiet kwiatów

Najpięknijszy bukiet kwiatów

Zbierz z Diddlem wspaniały bukiet dla Diddliny!

wskazówki jak grać


Bieg z przeszkodami

Bieg z przeszkodami

Diddl chce dotrzeć do swojej ukochanej Diddliny, lecz najpierw musi przejść na drugą stronę ruchliwej drogi i przeprawić się przez rwącą rzekę. Pomóż mu w tym!

wskazówki jak grać


Gra wiosenna

Gra wiosenna

Czyż życie nie jest piękne? W Krainie Sera nastała wiosna i wiosenny nastrój udzielił się też zakochanej parze, Diddlowi i Diddlinie. Diddl bardzo chciałby podarować ukochanej serce z bańki mydlanej. Nie jest to jednak proste, gdyż serduszko jest bardzo delikatne, a droga do ukochanej bardzo wąska. Jeśli serce dotknie krawędzi ścieżki, natychmiast pęknie... Pomóż Diddlowi szybko i bezpiecznie donieść serduszko do Diddliny.

wskazówki jak grać

  Napisz do mnie