Pomoc

Jak zapisać się do Funclubu Myszki Diddl?

Wejdź na www.diddl.pl do działu FUNCLUB i kliknij na ZAPISZ SIĘ. Wypełnij formularz, wyślij go i poczekaj na maila z linkiem aktywującym konto. Kliknij na ten link, a dostaniesz kolejny mail z hasłem. Hasło pozwoli Ci korzystać w pełni ze wszystkich atrakcji na stronie.

Dlaczego kiedy klikam na link aktywujący wyświetla się informacja, że jest on nieważny?

Jeœli klikniesz myszką na link aktywujący więcej niż 2 razy może wyświetlić się informacja, że link jest nieważny. Ale nie martw się, hasło zostało do Ciebie wysłane tak czy tak. Jeśœli nie dostaniesz maila z hasłem w ciągu kilku godzin, napisz na diddl@diddl.pl

Co zrobić, kiedy przy wpisywaniu adresu e-mail i hasła do Funclubu, na stronie pojawia się napis "ZŁE HASŁO"?

W takiej sytuacji, przede wszystkim należy sprawdzić czy jesteś już zapisana/y do Funclubu. Najlepiej kliknąć wtedy na "ZAPOMNIAŁEM HASŁA" (w dziale "FUNCLUB") i wpisać tam swój adres e-mail. Jeśli jesteś zapisana/y, odbierzesz hasło w swojej internetowej poczcie. Potem przy logowaniu musisz pamiętać, żeby podać prawidłowy adres e-mail i hasło, które otrzymałaś/eś. !Zawsze sprawdź czy nie masz przypadkiem wciśniętego przycisku CAPS LOCK na klawiaturze! Jeżeli okaże się, że nie jesteś jeszcze zapisana/y, skorzystaj z odpowiedzi na pytanie nr 1 (patrz wyżej) :)

Dlaczego nie istnieje coś takiego jak katalog artykułów z logo Myszki Diddl?

W ciągu roku wprowadzane jest tyle zupełnie nowych lub nieco zmienionych artykułów, że po prostu nie nadążylibyśmy z drukowaniem katalogów. Niemniej jednak, uszy do góry! Przecież wszystkie aktualnie dostępne artykuły z moim logo znajdziecie na mojej stronce www.diddl.pl w dziale "PRODUKTY" !

Jak zmienić e-mail w funclubie?

Niestety nie ma możliwości zmiany e-maila w bazie, gdyż adres jest związany z hasłem. Trzeba zapisać się jeszcze raz na nowy adres e-mail i usunąć stare konto.

Czy jest takie miejsce na świecie jak Wesołe Miasteczko Diddl?

Niestety na razie nie powstało jeszcze takie miasteczko, ale, kto wie... :) Na razie możecie odwiedzać internetowe królestwo Myszki Diddl na www.diddl.com !

Dlaczego w sklepie internetowym nie są dostępne niektóre produkty z działu PRODUKTY na www.diddl.pl?

Dział PRODUKTY na stronie głównej jest stroną informacyjną, o tym jakie są lub były ostatnie kolekcje. Niektóre z tych rzeczy można dostać jeszcze w "zwykłych" sklepach, dlatego nie są one usuwane ze strony... Natomiast w sklepie internetowym dostępne są artykuły, które są aktualnie w magazynie i faktycznie są w sprzedaży.

  Napisz do mnie