Konkursy

Konkurs na nowy rok szkolny - zwycięzcy

Dziękujemy za wszystkie nadesłane prace! Widać wyraźnie, że chodzenie do szkoły sprawia Wam przyjemność i pilnie uczestniczycie we wszystkich zajęciach, zwłaszcza tych plastycznych :) Wszystkim biorącym udział w konkursie serdecznie gratulujemy!
A oto lista zwycięzców:

I nagroda - Piórnik z wyposażeniem Pimboli
Powyżej 10 lat

  • Anna Kula
  • Daria Sawczuk
Poniżej 10 lat
  • Kinga Białek
  • Wiktoria Pawlak
II nagroda - Zestaw segregatorów Diddl
Powyżej 10 lat
  • Aleksandra Dyrlaga
  • Kornelia Janczak
Poniżej 10 lat
  • Natalia Romek
  • Ola Michałowicz
III nagroda - Kalendarz szkolny Diddl
Powyżej 10 lat
  • Olga Dłużniewska
  • Agnieszka Lula
Poniżej 10 lat
  • Agata Kisielewska
  • Karolina Makuchowska
Nagroda za pomysł - Czapka z daszkiem Diddlina
  • Martyna i Dominika Bednarz
  • Martyna Dziudzia
  • Sylwia Szulc

Nagroda w kategorii Maxi - Kubek ze śmiesznym uchem Diddl
  • Roksana Brodnicka

Wyróżnienia - Notesik-sukienka Diddlina
  • Katarzyna Ochmańska
  • Katarzyna Jaroszewska
  • Ania Hutnik
  • Roksana Jacek
  • Agata Przybylska
  • Izabella Suchojad
  • Daniela Ryża
  • Marta Mueller
  • Agata Czapnik
  • Angelika Sola
  • Andżelika Ziółkowska
  • Katarzyna Moszara
  • Anna Grzywna
  • Klaudia Mroczek
  • Agnieszka Jarosz
  • Ewa Chruściel
  • Karina Szambelan
  • Sandra Szafrańska
  • Malwina Kołt
  • Karolina Kuśka
  • Sylwia i Aneta Białek
  • Agata Najmon
  • Marlena Michalska
  • Karolina Zdanowska oraz Agnieszka i Julia Boczek
  • Justyna Lamberska
  • Dorota Łuczyńska
  • Kasia Tomaka
  • Paulina Strączek
  • Eliza Błotnicka
  • Anna Dębińska
  • Kamilka Szaruta
  • Julia Wojtaszko
  • Nikola Ogaza
  • Julia Jarząbek
  • Ola Lasoń
  • Maria Urbaniak
  • Marta Gawron
  • Marta Bartusch
  • Łukasz Wiatr
  • Honorata Olszak
  • Karolina Nowak
  • Patrycja Miszak
  • Justyna Cyprys
  • Magda Cichy
  • Kinga Stasik
  • Maja i Monika Kaczan
  • Anna Maj
  • Zuzanna Kasztelanic
  • Ewa Stochaj
  • Agatka Kuśmierowska
  • Wiktoria Żuk
  • Oskar Zgonina
  • Gabriela Sierocka
  • Patrycja Wojdyna
  • Agnieszka Borelowska
  • Paulina Dziudzia

oraz specjalne wyróżnienie dla:
  • Ośrodka Szkolno-Wychowawczego z Dobrodzienia
  • Koła Artystycznego w S.P. nr 1 w Raciborzu
  • Oddziału Przedszkolnego przy Zespole Szkół Katolickich w Złotowie
  • Szkoły Podstawowej nr 21 w Lublinie

  Napisz do mnie