Konkursy

Konkurs na wyklejankę Diddlowe Święta - zwycięzcy

Dziękujemy za wszystkie nadesłane prace! Widać wyraźnie, że bardzo lubicie Święta Bożego Barodzenia! Wszystkim biorącym udział w konkursie serdecznie gratulujemy!
A oto lista zwycięzców:

I nagroda - Poduszka Wollywell i Vanillivi
Powyżej 10 lat

  • Olga Dłużniewska
  • Daria Sawczuk
Poniżej 10 lat
  • Sonia Ziobro
  • Elizabeth Nguyen
II nagroda - Pimboli 15cm w zimowym ubranku
Powyżej 10 lat
  • Justyna Skibińska
  • Łuczak Kinga
Poniżej 10 lat
  • Kamila Borowska
  • Aleksandra Nagórska
III nagroda - Kalendarz na biurko Diddl
Powyżej 10 lat
  • Agata Przybylska
  • Martyna Dziudzia
Poniżej 10 lat
  • Agata Kisielewska
  • Aleksandra Żurakowska
Nagroda za pomysł - Kalendarz Diddl
  • Marcel Zientara
  • Weronika Wiśniewska
  • Monika Bryg
  • Klaudia Moćkowska
  • Karolina Kuśka

Nagroda w kategorii Maxi – Papeteria Diddl
  • Marta Nimira
  • Roksana Brodnicka

Wyróżnienia - Naklejki na zeszyty Diddl
  • Weronika Bednarz
  • Natalia Romek
  • Aleksandra Rożek
  • Roksana Jacek
  • Zuzanna Domska
  • Paweł Kuśka
  • Malwina Ryl
  • Kinga Białek
  • Monika Hajdukiewicz
  • Angelika Sala
  • Maja i Monika Kaczan
  • Natalia i Paweł Burc
  • Anna Grzywna
  • Weronika Gontarz
  • Adrianna i Adam Wiśniewskcy
  • Martyna Nowak
  • Patrycja Wojdyna
  • Wiktoria Rak
  • Paulina Dziudzia
  • Kinga Małuszyńska
  • Wiktoria Borkowska
  • Agata Najman
  • Grudzień Edyta
  • Klaudia i Jakub Kamińscy
  • Justyna Lamberska
  • Wioletta Bartczak
  • Emilia i Paulina Włodarczyk
  • Kamila, Gabrysia i Martyna Szarota
  • Julia Pazdur
  • Natalia Gniado
  • Marlena Michalska
  • Nikola Ogaza
  • Justyna Niedośpiał
  • Izabela Smętek
  • Justyna Łodzińska
  • Kinga Żuk
  • Izabela Biernat
  • Łukasz Wiatr
  • Siermej Diana
  • Katarzyna Nowak
  • Katarzyna Szopka
  • Anna Bendkowska
  • Daria Obrzud
  • Weronika Kosmowska
  • Malwina Kołt
  • Sandra Szfrańska
  • Katarzyna Stupak
  • Klaudia Nowak
  • Kamila Nowiak
  • Ania Maćkowiak
  • Anna Kaczorek
  • Krzyś Marut
  • Aneta Niedośpiał
  • Agnieszka Pasek
  • Kasia Ochmańska
  • Julia Białas
  • Marta Bartoszewska
  • Anna Najman

oraz specjalne wyróżnienie dla:
  • Oddziału Przedszkolnego przy Zespole Szkół Katolickich w Złotowie
  • Szkoły Podstawowej nr 3 w Słupsku

  Napisz do mnie